Author Topic: Ciprian - 31 - Bucuresti  (Read 1311 times)

CiParku

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 1
  • Locatia: Bucuresti
  • Prenume: Ciprian
Ciprian - 31 - Bucuresti
« on: August 08, 2012, 01:14:17 PM »
Salut, sunt Ciprian, 31, Bucuresti.

Nu am practicat inca parkour, sau vreo alta disciplina asemenatoare. Sper insa sa invat cat mai repede si sa devin cat mai bun.

Mentionez in acest sens ca am practicat escalada vreo 3 ani, si in prezent fac trail running si am deja 6 maratoane alergate, toate in ultimul an.

Sper, de asemenea, ca nu am incalcat regulile topicului (am incercat sa fiu atent). In cazul in care am facut vreo gafa, imi cer scuze anticipat, si rog ca mesajul sa fie postat la topicul aferent, in cazul in care am postat aiurea.

Ok, succes, si ne vedem in Parcul Carol!

CiParku


pkusp

  • Guest
Re: Ciprian - 31 - Bucuresti
« Reply #1 on: August 08, 2012, 01:22:46 PM »
Salut si bun venit in comunitate :)

Faptul ca ai practicat escalada o perioada buna de timp si ca practici un sport constant, te va ajuta la partea cu conditia fizica, deci o sa iti fie mai usor sa treci peste partea grea din parkour, iti urez spor la antrenamente si ne vedem la workshop!

wutang

  • Global Moderator
  • Dependent
  • *****
  • Posts: 398
  • No pain... No gain
Re: Ciprian - 31 - Bucuresti
« Reply #2 on: August 08, 2012, 02:35:30 PM »
Salut Ciprian !
->citeste regulile acestui forum .

->citeste continutul fiecarui Topic inca de la prima pagina (astfel nu vei fi pus in postura de a intreba ceva ce s-a mai intrebat sau sa dai sfaturi care s-au mai dat.)

Pentru orice nelamurire contacteaza un Administrator sau Moderator prin optiunea "Personal Message".
Bun venit in comunitate!
Develop your body, your mind and your spirit , follow your  way 
Parkour: hard work over time to accomplish skill
Learn the form, seek the formless, hear the soundless. Learn it all, now forget it all. Learn the way, now find your own way.
You have to take it as it happens, but you should try to make it happen the way you want to take it.
- Old German proverb
The individual who is best prepared for any occupation is the one ... able to adapt himself to any situation.
- Mortimer Smith
‎"Without knowledge, skill cannot be focused. Without skill, strength cannot be brought to bear and without strength, knowledge may not be applied."
- Alexander the Great's Chief Physician
If I can do this, I can do anything

Robitza

  • Global Moderator
  • Nou venit
  • *****
  • Posts: 46
  • Locatia: Timisoara
  • Prenume: Robert
Re: Ciprian - 31 - Bucuresti
« Reply #3 on: August 08, 2012, 03:01:21 PM »
Bun venit! Ma bucur sa vad ca e atata activitate in Bucuresti

Cris

  • Staff Traceurs.RO
  • Administrator
  • Traiesc pe forum
  • *****
  • Posts: 516
  • Din infrangeri se nasc invingatorii
    • RebornEducation
Re: Ciprian - 31 - Bucuresti
« Reply #4 on: August 08, 2012, 11:51:56 PM »
Salutare Ciprian,

Bine ai venit pe forumul comunitatii! Te-ai descurcat grozav astazi,o sa prinzi repede!
Aceasta comunitate sprijina PARKOUR-ul, nu COMPETITIA - antrenati-va fara rivali !