Author Topic: Romeo - 18 ani - Cluj  (Read 1625 times)

CowboyFromHell

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 0
  • Locatia: Cluj-napoca
  • Prenume: Romeo
Romeo - 18 ani - Cluj
« on: September 04, 2012, 11:33:32 AM »
Salutare, ma numesc Anisoreac Romeo, sunt din Maramures, fac liceul in Cluj-Napoca, am facut parkour timp de doua luni, insa stiu toate miscarle de baza + front flip, side....

Ma pasioneaza muzica rock/metal, psihologia si nu in ultimul rand acest sport minunat, Parkour!

Va multumesc!

wutang

  • Global Moderator
  • Dependent
  • *****
  • Posts: 398
  • No pain... No gain
Re: Romeo - 18 ani - Cluj
« Reply #1 on: September 04, 2012, 01:42:31 PM »
Salut Romeo !
->citeste regulile acestui forum .

->citeste continutul fiecarui Topic inca de la prima pagina (astfel nu vei fi pus in postura de a intreba ceva ce s-a mai intrebat sau sa dai sfaturi care s-au mai dat.)

Pentru orice nelamurire contacteaza un Administrator sau Moderator prin optiunea "Personal Message".
Bun venit in comunitate, si, bafta la antrenamente !
Develop your body, your mind and your spirit , follow your  way 
Parkour: hard work over time to accomplish skill
Learn the form, seek the formless, hear the soundless. Learn it all, now forget it all. Learn the way, now find your own way.
You have to take it as it happens, but you should try to make it happen the way you want to take it.
- Old German proverb
The individual who is best prepared for any occupation is the one ... able to adapt himself to any situation.
- Mortimer Smith
‎"Without knowledge, skill cannot be focused. Without skill, strength cannot be brought to bear and without strength, knowledge may not be applied."
- Alexander the Great's Chief Physician
If I can do this, I can do anything

pkusp

  • Guest
Re: Romeo - 18 ani - Cluj
« Reply #2 on: September 04, 2012, 02:01:04 PM »
Bun venit, de ce zici ai facut parkour? Sa intelegem ca numai faci sau?

CowboyFromHell

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 0
  • Locatia: Cluj-napoca
  • Prenume: Romeo
Re: Romeo - 18 ani - Cluj
« Reply #3 on: September 04, 2012, 07:30:27 PM »
Bun venit, de ce zici ai facut parkour? Sa intelegem ca numai faci sau?

Ca sport am facut doua luni(poate si mai mult), dar de cand s-au lasat prietenii mei de acest sport, am inceput sa-l practic ocazional...
Vara asta sunt la tara, iar dupa o excursie la munte m-am gandit mai bine si am ales sa ma reapuc, dar de data aceasta mai serios decat pana acum! Chiar azi, prin intermediul acestui forum, am reusit sa iau legatura cu un membru al comunitatii din acelas oras cu mine si sper sa invat ceva impreuna cu alti practicanti mai experimentati! :)

cnracul

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 1
  • Locatia: cluj
  • Prenume: mihai
Re: Romeo - 18 ani - Cluj
« Reply #4 on: November 15, 2012, 07:27:38 PM »
Domnule CowboyFromHell, as vrea sa te intreb daca ai avea timp sa inveti un nou venit niste scheme de parkour,sau daca ai putea sa-i fi un antrenor macar pentru o intalnire? (Si din nume deduc ca esti fan Pantera,Daca nu atunci intelege ca formatia Pantera a avut primul Album: Cowboys From Hell si de acolo a venit ideea)