Author Topic: Muzica de antrenament  (Read 3558 times)

gabygaby199

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 3
  • Locatia: buzau
  • Prenume: Gabi
Muzica de antrenament
« on: September 11, 2012, 11:46:02 PM »
Salut baieti.Ma gandeam daca puteti sa imi ziceti si mie cateva melodii pe care va antrenati.

valyPk

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 21
  • Dacă îţi pasă ptr. propriul corp este un semn bun.
  • Locatia: Bacau,Romania
  • Prenume: Vali
Re: Muzica de antrenament
« Reply #1 on: October 05, 2012, 03:54:29 PM »
Eu zic ca tebuie sa te antrenezi pe ce muzica i-ti place ,eu ma antrenez pe muzica celor de la Linkin Park ,tu antreneza-te pe ce iti place .Succes and keep training
Când mă uit împrejur întotdeauna învăţ ceva şi anume: să fii întotdeauna tu însuţi, şi să te exprimi pe tine, să ai credinţă în tine. Nu ieşi în lume să te uiţi după o personalitate de succes şi să-l duplichezi. Învaţă tu cum poţi fi tu.-Bruce Lee-

Catalin_Sphinx

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 1
  • Locatia: arad
  • Prenume: Catalin
Re: Muzica de antrenament
« Reply #2 on: October 05, 2012, 04:20:55 PM »
hmm...poti incerca melodii care sa te motiveze gen : eminem-till i colapse,skrillex-bangarang,skillet-awake and alive,three days grace-break,hollywood undead-undead,hollwood undead-been to hell sau care te motiveaza pe tine in special...deci poti incerca si bach-fugii daca ti-e ti se pare k te face sa te ridici si sa dai tot ce poti...peace man and train hard ;)

DănuţBB

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 37
  • Live life in motion!
    • Parkour Hunedoara Community
  • Locatia: Hunedoara
  • Prenume: Daniel
Re: Muzica de antrenament
« Reply #3 on: December 01, 2012, 02:48:59 PM »
Eu când fac condiţionarea de obicei ascult Coldplay. La antrenamente nu e cazul, nu fac singur, deci nu are rost să ascult muzică. Fiecare ascultă ce îi place.

Chachiy

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 99
  • ,,De vor exista limite, noi ni le impunem singuri"
  • Locatia: Sf. Gheorghe - Covasna
  • Prenume: Mihai Ciprian
Re: Muzica de antrenament
« Reply #4 on: January 26, 2013, 11:50:15 PM »
     Fratilor, uite un site cu mai multe melodii propuse pentru antrenament http://addicted2success.com/motivation/60-motivating-songs-to-inspire-a-successful-gym-workout/. Sunt sigur ca veti gasi mai multe melodii care sa va stimuleze la antrenamente.  :smiley:

Felyx

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 28
  • Daca cazi de 7 ori,Ridicate de 8
  • Locatia: Caracal,Olt
  • Prenume: Felix
Re: Muzica de antrenament
« Reply #5 on: January 29, 2013, 01:53:36 AM »
eu la antrenament ascult dragonu si dastea...fiecare cu ce ii place... muzica sa iti dea impuls...:calvin harris-feel so close,Matrix-all i know,dj fresh-hot right now,vescan-tineri.Mie-mi plac astea:D