Author Topic: Video Downloader  (Read 2830 times)

black198

  • De-al casei
  • **
  • Posts: 116
  • Do you need any help? Just PM me :)
  • Locatia: Botosani
  • Prenume: Gaby
Video Downloader
« on: August 23, 2012, 12:03:53 AM »
  Nu stiu ce credeti voi, dar eu recomant ca video downloader, programul de la FreeMake.

  Link aici : http://www.freemake.com/free_video_downloader/

  Am creeat acest topic pentru persoanele care intalnesc probleme la downloadat clipuri de pe youtube, si nu numai. :smiley:
« Last Edit: August 30, 2012, 08:29:28 PM by black198 »

To get something you never had, you must do something you never did.

Adi

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 14
  • Locatia: Targoviste
  • Prenume: Adrian
Re: Video Downloader
« Reply #1 on: August 30, 2012, 05:53:03 PM »
mersi chiar aveam nevoie  :cheesy:

Andrey

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 7
  • Locatia: timisoara
  • Prenume: Andrey
Re: Video Downloader
« Reply #2 on: September 08, 2012, 11:34:26 PM »
eu de descarcat de pe youtube descarc cu Download Manager :) mere bine dupa ce il instalezi descarca si mai rpd dar ca sa descarci de pe youtube iti apare un link in coltu stang pe acea pagina va alegeti marimea cat doriti daca vreti il loati HD :D si puteti descarca de pe ori ce site nu numa de pe youtube si filme de pe ori ce pagina eu asta folosesc daca doriti folositil :D bft


link : http://www.softpedia.com/get/Internet/Download-Managers/Internet-Download-Manager.shtml

orice soft descarc eu descarc pe pe softpedia :)
« Last Edit: September 08, 2012, 11:36:29 PM by Andrey »

black198

  • De-al casei
  • **
  • Posts: 116
  • Do you need any help? Just PM me :)
  • Locatia: Botosani
  • Prenume: Gaby
Re: Video Downloader
« Reply #3 on: September 08, 2012, 11:45:12 PM »
Eu unul raman la programul meu, marca Freemake. Dupa ce dai paste linku-lui iti va aparea o fereastra unde tu alegi formatul video-ului, dar iti arata si care este cel mai bun format pentru acel clip, ca sa nu irosesti memoria, sau timpul degeaba.

To get something you never had, you must do something you never did.

Spike

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 20
  • Nu renunta niciodata,continua si vei reusi!
  • Locatia: Bucuresti
  • Prenume: Laurentiu
Re: Video Downloader
« Reply #4 on: September 09, 2012, 02:55:05 PM »
Frate cel mai bun ,,Video-Downloader'' care descarca de pe YouTube este (FinalVideoDownloader) .El poate converta videourile de pe youtube automat dupa ce sau descarcat,asta numai daca BIFATI VOI mai jos,si poate face videourile in format MP3/HD/640x480(asta cu 640x480,trebuie facuta in caz daca....vreti sa editati in Sony Vegas acel video convertat...am zis asta deoarece videoul pe care l-ati downloadat/convertat in format HD si pe youtube nu este HD este rezolutia de ,,360''nu il va citi sony vegas din cauza asta ,a rezolutiei ..360.. fiind originala pe YOUTUBE cred ca ati inteles. ETC...Si foarte RAPID. circa 30 secunde.Download + Convertat.