Author Topic: Izzy 15 ani P.Neamt  (Read 1323 times)

Izzy

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 12
  • Nothing can stop me :)
  • Locatia: Piatra Neamt
  • Prenume: Octavian
Izzy 15 ani P.Neamt
« on: September 03, 2013, 12:07:41 PM »
Hey eu sunt Izzy . Multi nu ma cunosc dar sunt din Piatra Neamt comuna borlesti mda .. multi vecini turmentati si infioratori , dar n-am sa incep cu inceputul ca daca fac asta cumpar alta tastatura dar o sa va spun ca eu m-am apucat de parkour din vina comunitatii parkour oradea de la romanii au talent. Nu am stiut la inceput ce-i ala parkour stiam doar ca trebuie sa fug :)) ciudat nu?. Dar cum se face ca mi sa deschis o poarta cand ma uitam ca nebunu pe YT la parkour extreme si nush ce chestii dar sa  facut ca era acolo Journey through life care toata lumea cred ca l-a vazut . RESPECT SKYPICI SI COMUNITAII TRACEURS.RO.Si c-am asa a inceput mici landing-uri apoi roll si pana unde sunt astazi la kong-uri si la palm spin-uri care nu sunt asa de usoare dar se vede evolutia pe zi ce trece . Poveste care incepe prin Iunie 2013
« Last Edit: September 03, 2013, 12:20:44 PM by Izzy »
:D Don't Follow me ...I'm CrazY

Izzy

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 12
  • Nothing can stop me :)
  • Locatia: Piatra Neamt
  • Prenume: Octavian
Mana mea :|
« Reply #1 on: September 03, 2013, 12:20:04 PM »
Inca o intamplare din viata mea mergand in drum spre magazin vad o masina punand un munte de nisip cat mine de inalt ... ma gandesc eu ce sa fac cu el ? Si imi vine in minte BANG ! dau sideflipul . Ies cu prietenii incerc eu dupa niste tutoriale vazute pe YouTube ( Site care omoara copii :)) ) si vad acolo dupa Jesse La flair de la Laflairparkour . si sar eu vad ca imi iese bine era seara toti ziceau sa mergem dar eu eram devotat si am zis  ca eu nu ma duc acasa pana ce nu da side-ul si am sarit asa de tare incat mi-a iesit side-ul bine 98 % am cazut in picoare .. mai precis cu 1 picor deoarece cu celalalt am calcat stramb dar eu eram fericit ca  am dat side-ul :)). Pana aici totul bine dar in mintea mea eram cel mai tare .. Asa ca in ziua in care trebuia sa plece eram pe iarba cu el .. Mia zis sa stau ,, capra '' sa sare pe mine si sa incerce side-ul . A sarit nimic normal eu am zis stai si tu si iam zis eu sa vezi ca eu sar peste tine nu te ating si am sarit si mi-a venit cotul in pamant si paraite oasele . M-au certat parintii :cry: asa ca mi-am invatat minte dupa cum a zis si Justin intr-un reprortaj ,, Incepusem de 2 saptamani si ma credeam D-zeu '' asa si eu ma credeam Batman . M-ai revin
:D Don't Follow me ...I'm CrazY