Author Topic: Antrenament in Bucuresti  (Read 2459 times)

Alexandriu

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 4
  • Locatia: Bucuresti/Chitila
  • Prenume: Alex
Antrenament in Bucuresti
« on: February 07, 2014, 03:35:57 PM »
Sunt membru de ceva timp,nu am mai postat dar am urmarit noutatile de pe site . Cum programul meu si familia nu imi permit sa pot participa la cursurile de parkour , ma gandeam sa postez aici in speranta ca se va uita cineva de prin Bucuresti care va fi dispus sa se antreneze cu mine , intre timp , am realizat ca parkourul reprezinta eliberare in miscare si in gandire,si vreau sa il practic mai mult ca niciodata . Ideea e ca nu pot fii sigur pe mine ca execut o miscare corect daca nu se afla cineva mai experimentat care ma poate ajuta cu sfaturi . Nu ma intereseaza competitia sau sa practic neaparat si freerunning cat vreau sa ma pot deplasa intr-un mod mai eficient si sa ma simt eu implinit ca pot ajunge in locuri unde altii nu pot din cauza prejudecatilor gen . So , daca e cineva dispus sa se antreneze cu mine , sa ma ajute , poate sa fie si incepator gen si putem invata impreuna,ar fii minunat . Nu as fi postat aici dar colegii si prietenii mei sunt ori total dezinteresati , ori sunt incapabili fizic , ori au prejudecati . Multumesc mult macar pentru ca ati citit mesajul meu,imi cer scuze pentru eventualele greseli gramaticale dar mesajul este scris pe fuga .

edit : FB : https://www.facebook.com/reversiv.alex
« Last Edit: February 07, 2014, 03:54:13 PM by Alexandriu »