Author Topic: Spike & Tonka - Reportaj A1 ( Neatza cu Razvan si Dani )  (Read 3220 times)

Spike

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 20
  • Nu renunta niciodata,continua si vei reusi!
  • Locatia: Bucuresti
  • Prenume: Laurentiu

funkyboy

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 28
  • You Set Your Own LIMIT
  • Locatia: Bucuresti
  • Prenume: Bogdan
Re: Spike & Tonka - Reportaj A1 ( Neatza cu Razvan si Dani )
« Reply #1 on: March 25, 2013, 04:23:41 PM »
Foarte tare  bravo  , cred ca ati transmis putin gresit ideea de parkour (daca ai spus ca ti-ai rupt aproape toate oasele din corp  ). Presupun ca asta sa datorat emotiilor sau au modificat ei din reportaj ???

Spike

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 20
  • Nu renunta niciodata,continua si vei reusi!
  • Locatia: Bucuresti
  • Prenume: Laurentiu
Re: Spike & Tonka - Reportaj A1 ( Neatza cu Razvan si Dani )
« Reply #2 on: March 25, 2013, 09:11:47 PM »
Am avut foarte mari emotiii ...nu mai pot sa zic ce era in capu meu :)) !

Dan

  • Global Moderator
  • Dependent in devenire
  • *****
  • Posts: 156
  • Parkourian
    • Parkour Training Blog
Re: Spike & Tonka - Reportaj A1 ( Neatza cu Razvan si Dani )
« Reply #3 on: March 28, 2013, 10:56:24 AM »
Vorbitul in public nu e niciodata usor. Mai ales daca nu esti obisnuit cu asta. Si vorbitul la TV este practic, vorbit in public. E o dovada de curaj faptul ca v-ati aventurat sa o faceti si pentru asta ma bucur. Un traceur/free runner/om puternic trebuie intotdeauna sa isi infrunte temerile.

O sa mai aveti ocazia sa dati interviuri, asa ca asigurati-va ca transmiteti un mesaj corect si pozitiv despre orice vorbiti. Indiferent ca e Parkour/Free running, tricking sau cascadorie. Treaba cu "toate oasele din corp" e amuzanta pentru noi, dar bizonul de la TV o sa isi bata copiii data viitoare cand ii aude ca vorbesc de PK/FR/Cascadorii/Tricking; ca a auzit el la televizor ca isi rupe fii-su oasele toate.