Author Topic: Adrian - Brăila  (Read 1572 times)

cosmos

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 3
  • Locatia: Braila
  • Prenume: Adrian
Adrian - Brăila
« on: March 20, 2013, 07:43:06 PM »
Salutare comunitate traceurs.ro. Numele meu este Adrian. Locuiesc în Brăila şi am 21 de ani. Am practicat parkour acum 4-5 ani în jur de 6 luni. M-am reapucat de ceva timp şi doresc să excelez. Sunt la un nivel mediu, concluzie proprie. În paralel învăţ elementele de freerunning, baza de parkour o am. Conditia fizică este una bună, deoarece în toţi aceşti ani am practicat alt sport, unul extrem, rollerblading. De mic sunt atras de activităţi fizice, în special sporturi extreme. Am făcut acest topic cu gândul de a cunoaşte oameni de treabă cu care să am ceva în comun. "Activez" în zona Brăila-Galaţi     ( Galaţi fiind locul unde studiez ). Sunt deschis la antrenamente cu alţi membri traceurs.ro. Sănătate şi numai bine vă doresc. Doamne ajută !

Chachiy

  • Nou venit
  • *
  • Posts: 99
  • ,,De vor exista limite, noi ni le impunem singuri"
  • Locatia: Sf. Gheorghe - Covasna
  • Prenume: Mihai Ciprian
Re: Adrian - Brăila
« Reply #1 on: March 20, 2013, 08:35:10 PM »
Salut Adrian !
->citeste regulile acestui forum .

->citeste continutul fiecarui Topic inca de la prima pagina (astfel nu vei fi pus in postura de a intreba ceva ce s-a mai intrebat sau sa dai sfaturi care s-au mai dat.)

Pentru orice nelamurire contacteaza un Administrator sau Moderator prin optiunea "Personal Message".
Bun venit in comunitate!
« Last Edit: March 20, 2013, 08:57:39 PM by Chachiy »

Dan

  • Global Moderator
  • Dependent in devenire
  • *****
  • Posts: 156
  • Parkourian
    • Parkour Training Blog
Re: Adrian - Brăila
« Reply #2 on: March 23, 2013, 10:31:54 PM »
Bine ai venit adrian, in Galati si Braila sunt ceva practicanti. Nu ar trebui sa ai probleme in gasirea colegilor de care zici.

Bafta la antrenament!