Author Topic: De ce mi-a disparut mesajul?  (Read 1706 times)

Cris

• Staff Traceurs.RO
  • Administrator
  • Traiesc pe forum
  • Din infrangeri se nasc invingatorii
    • RebornEducation
De ce mi-a disparut mesajul?
« on: July 20, 2012, 01:59:03 AM »
Daca ai constatat cu uimire ca iti dispar mesajele si nu mai reusesti sa postezi nimic, inseamna ca un moderator isi face treaba si e cu ochii pe tine.

Conform regulilor, mesajele ce nu respecta regulile de postare sunt sterse fara preaviz si explicatii. INSA , am observat ca asa nici nu se invata nimic.

Asadar :

Daca mesajul ti-a disparut dintr-o data, cu siguranta se incadreaza in urmatoarele prostii :

• Mesajul a fost scris cu t, ca, s, q, ji alte jmekeRii
.sau
  • Mesajul era offtopic, nu avea nici o legatura cu ceea ce se discuta pana sa te bagi tu
.sau
  • Mesajul nu avea nici o valoare si nu aducea nimic in plus subiectului. Printre preferatele mele, mesaje de genul sunt "Mi-a placut." si "Super tare". Sau povestirile experientelor personale "eu cand am facut asa, muaaaama, s-a intamplat asa , deci vezi tu ca nu faci bine..."
.sau
  • Mesajul lasat contine mai putin de 4 cuvinte. Penibil...
.sau
  • Ai lasat un mesaj doar ca sa faci prezenta, nu ai spus nimic cu el si nu ai avansat cu nimic lucrurile
.sau
  • Ai dat un sfat gresit, ai spus o ineptie, era mai bine daca nu scriai nimic
  • Ai scris cu un singur "i" unde trebuia sa "scri" cu 2

Daca te regasesti printre motivele de mai sus , inseamna ca ori nu ai citit regulile, ori nu le-ai inteles.
Ocazie numai buna sa le recapitulezi  :wink:

La cat mai multe mesaje argumentate !  :hai noroc:

Aceasta comunitate sprijina PARKOUR-ul, nu COMPETITIA - antrenati-va fara rivali !